Nebrangios m+s padangos ir jų montavimas

Atlikome nedidelį tyrimą ir išsiaiškinome, kad dažniausiai rinkoje klientai renkasi pigesnes padangas. Kodėl taip yra? Pirmiausia, kada daug vartotojų neturi didelių finansinių galimybių, todėl elementariai yra priversti pirkti m+s padangas. Aišku, tai nėra labai blogai. Suprantama, kad ir tokio tipo padangos nėra blogos. Tačiau profesionalūs vairuotojai renkasi arba žiemines, arba vasarines padangas. Juk konkrečiam sezonui sukurtos padangos bus tikrai geresnės. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad dažnas klientas ieško kartu ir montavimo paslaugos. Ką tai reiškia? Jeigu jūs turite fizinę padangų parduotuvę, tačiau neužsiimate padangų montavimu, tuomet rekomenduojame pradėti teikti tokią paslaugą. Taip galėsite savo klientams užtikrinti pilną paslaugų paketą. Aišku, kad reikia papildomų investicijų, tačiau tai atsipirks. Peržvelkite didžiausias padangų parduotuves, visos jos montuoja padangas arba bendradarbiauja su greta jų įsikūrusiu autoservisu. Tiek Vilniuje, tiek Kaune kiekvienais metais daugėja automobilių, todėl ši verslo niša yra labai didelė. Suprantama, kad gauti daugiau potencialių klientų nėra taip lengva, tačiau yra tam specialios strategijos. Pirmiausia, rekomenduojame savo parduodamų prekių asortimente turėti įvairių tipų padangas. Šiuo atveju: vasarines, žiemines ir m+s padangas. Kiekvienas klientas nori vienoje vietoje gauti didelį asortimentą ir išsirinkti geriausią variantą. Dar vienas svarbus aspektas, kad ne kiekvienas klientas gerai supranta, kokias padangas geriausia pirkti. Todėl turite turėti profesionalius pardavėjus. Geras pardavėjas sugeba ne tik pasiūlyti produktus, bet ir išsamiai paaiškina klientui, kodėl vertėtų rinktis vieną ar kitą modelį.

Ar verta turėti daug padangų modelių?

Kaip jau minėjome, protingas pardavėjas savo asortimente visada turės daug įvairių prekių. Logiška, kad vieniems klientams reikia vienų produktų, kitiems kitų. Taigi, kaip jau supratote parduotuvėje rekomenduotina prekiauti ir m+s padangomis, vasarinėmis padangomis, žieminėmis padangomis. Kokiais brend’ais prekiauti? Aišku, mes nepasakysime, ką geriausia prekiauti jūsų mieste. Tačiau jeigu dirbate visoje Lietuvoje, tuomet tikrai rekomenduojame turėti tokių prekių ženklų produkciją: Dunlop, Goodyear, Michelin, Pirelli, Nokian ir t.t. Žodžiu, tai ko dažniausiai nori Lietuviai.

Ar m+s padangos tai universalios padangos?

Daugelis vairuotojų yra įsitikinę, kad m+s padangos yra išskirtinai tik universalios padangos, tačiau padangų ekspertai aiškina, kad šis padangų žymėjimas galimas ir ant žieminių padangų. Išvertus iš anglų kalbos šis žymėjimas reiškia purvas+sniegas. Kažkodėl nuo senų laikų, daugelis vairuotojų turi susidarę nuomonę, kad tokį žymėjimo padangos yra vien tik universalios, todėl nelabai verta jas pirkti.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *