Svarbūs patarimai, kad rožių puokštės žydėtų ilgiau

Jei reikėtų įvardinti, kiek daug puikių epitetų atitenka rožėms, tai sąrašas būtų iš tiesų netrumpas: spalvingos, įspūdingos, kerinčios, žavinčios, užburiančios, estetiškos, karališkos, gražios, nuotaiką keliančios… Taigi, nieko keista, kad tokiomis puikiomis gėlėmis norisi džiaugtis kuo ilgiau. Tačiau, ar tai  iš tiesų įmanoma? Pasirodo, taip. Yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų įvykdyti, jei norite, kad rožių puokštės jūsų akis džiuginti ilgiau.

Pašalinkite įpakavimo medžiagas

Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų atlikti gavus rožių puokštę ir norint užtikrinti, kad jos jūsų akis džiugintų kuo ilgiau, yra įpakavimo medžiagų pašalinamas. Verta pastebėti, kad būtent jos trukdo įsisavinti vertingas medžiagas, be to, gali paskatinti puvimo procesus. Tad, nors ir supakuota puokštė atrodo iš tiesų žavingai, medžiagas vertėtų kuo greičiau nuimti.

Nepamirškite gėlių maisto

Pamerkusios, gėles nepamirškite į vazą įberti šiek tiek gėlių maisto. Rožės gaus maistinių medžiagų, tad žydės ilgiau. 

Nestatykite vazos su puokšte ten, kur ją galėtų pasiekti naminiai gyvūnėliai

Kas jau kas, tačiau naminiai gyvūnėliai savo šeimininkams kone kiekvieną dieną sugeba iškrėsti įvairiausių pokštų ir tikrai ne visi jie būna malonūs. Ne išimtis ir vaza su rožių puokšte – ji tikrai gali nukentėti nuo jūsų mylimo augintinio letenos, tad statykite gėlės ten, kur jos būtų nepasiekiamos. 

Intensyvūs saulės spinduliai – nereikalingi

Vis dėlto, vazą su rožėmis reikėtų statyti ne tik ten, kur jo nepasiektų jūsų mylimi augintiniai, bet ir ten, kur nepasiektų intensyvūs saulės spinduliai. Jei rožės bus apšviestos intensyvių saulė spindulių, jos netruks prarasti gyvybingumą. 

Pakirpkite gėlių kotus

Rožės žydės tikrai kur kas ilgiau ir tuo atveju, jei rasite laiko reguliariai pakirpti jų kotus. Tokiu atveju jos geriau įsisavins maistines medžiagas. 

Visi rožėmis nori mėgautis kuo ilgiau. Belieka tik pastebėti, kad jei bus laikomasi šių patarimų, tai gėlės malonins jūsų akis tikrai ilgai. Taigi, verta rasti laiko ir skirti joms šiek tiek daugiau dėmesio nei esate įpratę. 

Džiaukitės rožių grožiu – nors jis ne amžinas, galite padaryti kai ką, kad gėlės jūsų akis džiugintų kaip įmanoma ilgiau.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *