Į pasiplaukiojimus baidarėmis įsitraukia vis didesni srautai žmonių. Sunku pasakyti dėl kokios priežasties žmonės vis labiau domisi šia sporto šaka, bet aišku viena, kad tai sparčiai populiarėjanti veikla.

Socialiniuose tinkluose vis dažniau galima pastebėti baidarių sportu užsiimančių entuziastų. Vis dažniau pastebime reklaminius stendus susijusius su baidarių nuoma. Reklaminiai plakatai skelbia apie neišdildomus įspūdžius ir nuostabius atsiminimus. Taikomos įvairios nuolaidos ir akcijos didesnėms grupėms plaukikų. Sunku nepastebėti ir neužsimanyti pabandyti taip visų giremą ir eskaluojamą sporto šaką. Draugai, pažįstami ir artimieji išbandę šią pramogą skleidžia žinią savo draugams giminėms ir atimiesiems, taip įtraukdami vis daugiau žmonių pabandyti ir susidomėti pasiplaukiojimu baidarėmis. Ne be priežasties sakoma, kad geriausia visų laikų reklama yra iš lūpų į lūpas. Garsūs Lietuvos žmonės girdami pasiplaukiojimą baidarėmis arba tiesiog demonstruodami, kad išbando šia pramogą pritraukia didelius srautus naujų, dar ne bandžiusių žmonių komandas. Galbūt dėl daromos įtakos iš nuomonės formuotojų, gyventojai vis dažniau praleisti laiką  pasirenka baidarėje, plaukiant nuostabiomis Lietuvos upėmis. Turime pasidžiaugti, kad žmonės renkasi aktyviai leisti laiką ir nešvaistyti jo pasaulį užvaldžiusios technoligijoms. Pasiplaukiojimas baidarėmis, nauda jums ir jūsų sveikatai.

Svarbu rodyti gerą pavyzdį savo vaikams ir jaunesniajai kartai. kad laiką praleisti galima ne tik už kompiuterio ar telefono ekrane, bet ir aktyviai bei smagiai leidžiant laiką.  Į jaunų žmonių rutiną svarbu įtraukti kuo daugiau aktyvių užsiėmimų. Jaunoji karta vis rečiau renkasi pasivaikščiojimą gamtoje ar šiaip tiesiog aktyvų laisvalaikį. Buvimas gamtoje ir gryname ore padeda daugeliu aspektu. Pailsinamos akys nuo mirguliuojančių kompiuterio ekranų. Atgaiva kūnui ir sielai, pabėgus nuo miesto ūžesių, triukšmo ir kenksmingų išmetamųjų dalelių. Geriausia ką galime suteikti augančioms kartoms tai pavyzdį kaip reikia leisti laiką. Galime pažadinti norą išbandyti naujus dalykus. Turime parodyti, kad už kambario sienų slypi dar neatrastas ir nuostabus pasaulis, kupinas naudingų ir be galo įdomių užsiėmimų.  Supažindinti su nuostabia Lietuvos gamta, miškais ežerais ir upeliais. Praleisti kuo daugiau laiko gryname ore, apsupant savę naturaliu gamtos grožiu ir besiklausant čiulbančių paukštelių. Nustebsite sužinoję kaip dažnai pasiplaukiojimo su baidare metu galite pamatyti įvairių laukinių gyvūnėlių ir gyvūnų. Dažnas šiuolaikinis vaikas daugumos iš jų gal būt net nėra regėję. Visa tai ir dar daugiau siūlo ir gali suteikti pasiplaukiojimas baidarėmis.