Kai ieškome būdų, kaip susikurti gražią bei patrauklią namų aplinką, dažnai puikiu sprendimu tampa dekoratyviniai krūmai. Atrodytų, jų ir paskirtis tokia – savo patrauklia išvaizda puošti aplinką. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad dekoratyviniai krūmai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, tad, jei siekiate iš tiesų puikaus rezultato, verta atkreipti dėmesį į kelis patarimus.

Daugelis galvoja, kad dekoratyviniai krūmai savaime nereikalauja priežiūros. Tačiau tai – netiesa, nemažai yra tokių krūmų, kurie yra labai lepūs, reikalauja daug priežiūros. Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kuris žino, kad šių krūmų priežiūrai negalės skirti daug laiko, verčiau pirmenybę teikite tokiems augalams, kurie jos nereikalauja.

Esate įsitikinę, kad gėlės reikalauja daug priežiūros ir todėl jų nenorite auginti, tačiau vis tiek pageidautumėte matyti nuostabius žiedus savo namų aplinkoje? Tokiu atveju vertėtų prisiminti, kad vieni dekoratyviniai krūmai žydi, kiti – ne, tad pirmenybę teikite tiems, kurie jus gali apdovanoti nuostabiais žiedais. Dar daugiau, nepamirškite, kad egzistuoja ir tokių dekoratyvinių krūmų, kurie žydi net kelis kartus per metus. tad būtent jie yra geriausias pasirinkimas išsiilgusiems žiedų.

Lygiai tas pats pasakytina ir apie aromatą – vieni dekoratyviniai krūmai skleidžiamus nuostabus kvapus, tuo tarpu kiti – ne. Taigi, jei esate vienas iš tų, kuris nori  kas rytą ar kas vakarą užuosti nuostabius aromatus, pirmenybę teikite kvepiantiems dekoratyviniams krūmams.

Ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kieki augalų ruošiatės sodinti. Verta pastebėti, kad kai kurie dekoratyviniai krūmai puikiai atrodo ir vieni patys, tuo tarpu  kiti – gražiausią vaizdą atskleidžia tuomet, kai yra sodinami grupelėmis. Taigi, būtinai įvertinkite ir šį faktą – jei vietos yra nedaug, rinkitės tuos dekoratyvinius krūmus, kurie pasodinti po vieną, atrodo ypač gražiai. Na, o turintys daugiau erdvės, galėtų pagalvoti ir apie nedidelę dekoratyvinių augalų koloniją.

Teisingai parinkti bei prižiūrimi dekoratyviniai augalai gali papuošti namų erdvę, suteikti jai jaukumo bei išskirtinumo. Na, o laikantis šių paprastų patarimų, išgauti estetišką vaizdą bus dar paprasčiau.