Kelionės autobusu

IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS 2015 M. KELIONĖMS AUTOBUSU !!! NUOLAIDOS IKI 20%

2015 M. PAVASARIO- VASAROS SEZONO NAUJI KATALOGAI JAU PAS MUS OFISE: KĘSTUČIO G.52, KAUNAS

venecija 3 austrija zalcburgo pilis s.dali muziejus

KELIONĖS AUTOBUSU: VASARIO, KOVO IR BALANDŽIO MĖNESĮ:

PAVADINIMAS TRUKMĖ KAINA
Varšuva- miestas feniksas (KL) 02.28 34,00 EUR /117,40 LTL
Praha- Viena- Budapeštas  (G) 03.11-03.15 169,15 EUR/584,04 LTL
Praha- Viena- Budapeštas- Varšuva (G) 03.11-03.15 642,74 LTL/186,15EUR
Varšuva- miestas feniksas (KL) 03.11 34,00 EUR/117,40 LTL
Lenkijos gotikos perlas- Torūnė (KL) 03.14-03.15 70,00 EUR/ 241,70 LTL
Nepažinti Balkanai (12 dienų) (Gr.) 03.26-04.06 1679 LTL/ 486,27EUR
Amžinoji Italija (Gr.) 03.26-04.02 1389 LTL/ 402,28EUR
Graikija (9 dienos)(pažintinė- poilsinė/ 4 nakvynės su pusryčiai ir vakarienėmis prie Egėjo jūros) (G) 03.27-04.05 369,55 EUR/1275,98 LTL
Pietų Kroatija (pažintinė- poilsinė) (9 dienos) (G) 03.27-04.04 271,15 EUR/ 936,23 LTL
Balkanų turas su poilsiu prie Adrijos jūros (G) 03.27-04.04 296,65 EUR/ 1024,27 LTL
Ryga- Stokholmas- Sugulda (savaitgalio kruizas) (G) 03.27-03.29 135,15 EUR/ 466,65 LTL
Gdanskas- Sopotas- Marienburgas- Griunvaldas (G) 03.27-03.29 109,65 EUR/ 378,60 LTL
Kroatija (8 dienos) (pažintinė- poilsinė) 03.28-04.04 254,15 EUR/ 877,53 LTL
Zakopanė- Veliška- Krokuva- Čenstakava (G) 03.28-03.30 118,15 EUR/ 407,95 LTL
Varšuva- Torūnė- Koperniko mokslo centras (G) 03.28-03.29 67,15 EUR/ 231,86 LTL
Praha- Viena (G) 03.28-03.31 143,65 EUR/ 495,99 LTL
Talinas- Saremos sala- Ryga- Rundalė (G) 03.28-03.30 109,65 EUR/ 378,60 LTL
Paide- Tartu- AHHAA centras (G) 03.28-03.29 84,15 EUR/ 290,55 LTL
Talinas- Helsinkis- Tartu (G) 03.28-03.30 143,65 EUR/ 495,99 LTL
Paryžius- Amsterdamas- Liuksemburgas (G) 03.28-04.03 1112,32 LTL/ 322,15EUR
Paryžius- Beniliuksas (G) 03.28-04.04 1229,71 LTL/ 356,15EUR
Pavasarinis gėlių žydėjimas Olandijoje (G) 03.28-04.01 848,18 LTL / 245,65EUR
Klasikinė Italija (G) 03.28-04.03 1171,02 LTL/ 339,15EUR
Praha- Viena- Budapeštas (G) 03.28-04.01 584,04 LTL/ 169,15EUR
Praha- Viena- Budapeštas- Varšuva (G) 03.28-04.01 642,74LTL/ 186,15EUR
Čekijos Moravija ir Pietų Bohemija (G) 03.28-04.01 584,04 LTL/ 169,15EUR
Čekų Rojus- Kutna Hora- Karlšteinas- Karlovy Varai- Praha (G) 03.28-04.01 584,04 LTL/ 169,15EUR
Štirijos pilys- Gardos ežeras (G) 03.28-04.02 1024,27LTL/ 296,65EUR
Serbija- Vengrija (G) 03.28-04.01 672,09LTL/ 194,65EUR
Praha- Pietų Čekija- Viena (G) 03.28-04.01 613,39LTL/ 177,65EUR
Viena- Zalcburgas- Miunchenas- Praha (G) 03.28-04.01 848,18LTL/ 245,65EUR
Viena- Zalcburgas- Austrijos Alpės (G) 03.28-04.01 789,48LTL/ 228,65EUR
Čekijos Moravija- Slovakijos Tatrai (G) 03.28-04.01 584,04LTL/ 169,15EUR
Romantiškasis Paryžius ir linksmasis Disneilendas  (6d./3n.) (T) 03.28-04.02 260 EUR/897,73LTL
Amžinoji Italija- visi keliai veda į Romą (6 d./ 4 n.) (T) 03.28-04.02 280 EUR/966,78LTL
Praha- Viena- Budapeštas- Ėgeris: žaviosios Europos sostinės (5 dienos/ 4 nakvynės) (T) 03.28-04.01 225 EUR/776,88LTL
Praha- Viena- Budapeštas: žaviosios Europos sostinės (T) 03.28-04.01 195 EUR/673,30LTL
Praha- Karlovy Varai- Čekijos pilys (5 dienos/ 4 nakvynės) (T) 03.28-04.01 215 EUR/742,35LTL
Saksonijos Šveicarijos gamta- Meisenas- Berlynas- Drezdenas (4 dienos/ 3 nakvynės) (T) 03.28-03.31 195 EUR/673,30 LTL
Varšuva- Čenstachova- Krokuva- Velička (3 d./ 2 n.)  (T) 03.28-03.30 135 EUR/466,13 LTL
Lenkijos didybė: Krokuva- Velička- Čenstachova (2 d./ 1 n.) (T) 03.28-03.29 99 EUR /341,83LTL
Šiaurės Lenkija: Fromborkas-Gdanskas-Malborkas  (2 d./ 1n.) (T) 03.28-03.29 95 EUR /328,02LTL
Centrinė Kroatija (Gr.) 03.28-04.04 954,00 LTL/ 276,30EUR
Karališkasis Londonas (Gr.) 03.28-04.03 1273 LTL/ 368,69EUR
Paslaptingoji Saremos sala- senasis Talinas (2 d./ 1 n.) (E) 03.28-03.29 79 EUR / 272,77LTL
Berlynas- Tropikų salų parkas (3 dienos / 1 nakvynė) (E) 03.28-03.30 93 EUR/ 321,11LTL
Varšuva- vandens parkas “Tropicana” (2 dienos/ 1 nakvynė) (E) 03.28-03.29 66 EUR/ 227,88LTL
Serengečio safaris – Legolendas- Heidės parkas (5 dienos/4 nakvynės) (E) 03.28-04.01 246 EUR/ 849,39 LTL
Disneilendas- Heidės parkas (6 dienos/ 4 nakvynės) (E) 03.28-04.02 262 EUR/ 904,63 LTL
Serengečio safaris- Legolendas- Heidės parkas (5 d./ 4 n.) (E) 03.28-04.01 246 EUR/ 849,39LTL
Gdanskas- Malborkas- Griunvaldas: istorijos keliais (3 dienos/ 2 nakvynės) (T) 03.29-03.31 125 EUR/431,60 LTL
Pramogų parkai (Gr.) 03.31-04.04 838,00 LTL/ 242,70EUR
Gardalendas – Italijos parkas Nr.1 (5 dienos/ 4 nakvynės) (E) 03.31-04.04 244 EUR/842,48 LTL
Heidės parkas- Serengečio safario parkas (4 d./ 3 n.) (E) 04.02-04.05 193 EUR / 666,39 LTL
Gražiausi Europos sodai-pavasario žiedų ir grožio simfonija (T) 04.11-04.15 275 EUR/ 949,52 LTL
Varšuva- miestas feniksas (KL) 04.11 34,00 EUR / 117,40 LTL
Praha- Viena- Budapeštas (G) 04.15-04.19 169,15 EUR/ 584,04 LTL
Zakopanė- Velička- Krokuva- Čenstakava (G) 04.17-04.19 118,15 EUR/ 407,95 LTL
Talinas- Saremos sala- Ryga- Rundalė (G) 04.17-04.19 109,65 EUR/ 378,60 LTL
Varšuvos panoramos ir karališkieji parkai (KL) 04.18-04.19 67,00 EUR/ 231,34 LTL
Ispanija- Portugalija- Marokas (G) 04.18-05.03 849,15 EUR/ 2931,95 LTL
Gėlių pardas olandijoje ir gražiausi Belgijos miestai (G) 04.20-04.26 390,15 EUR/ 1347,11 LTL
Gėlių paradas Olandijoje (7 dienos/ 6 nakvynės) (T) 04.21-04.27 375 EUR/ 1294,80 LTL
Gėlių paradas olandijoje (6 dienos/ 5 nakvynės) (T) 04.21-04.26 315 EUR/ 1087,63 LTL
Gražiausia pavasario šventė Olandijoje- gėlių paradas (E) 04.22-04.26 220 EUR/759,62 LTL
Karališkasis gėlių paradas- žiedų ir spalvų harmonija Olandijoje  (5 dienos/ 4 nakvynės) (T) 04.22-04.26 275 EUR /949,52 LTL
Gėlių paradas Olandijoje (G) 04.22-04.26 331,50 EUR/ 1144,60 LTL
Lietuviškoji Venecija (KL) 04.25 23,00 EUR/ 79,41 LTL
Lenkijos gotikos perlas- Torūnė (KL) 04.25-04.26 70,00 EUR/ 241,70 LTL
Amžinoji Italija- visi keliai veda į Romą (6 dienos/ 4 nakvynės)(T) 04.25-04.30 280 EUR/ 966,78 LTL
Balstogė- Suprasalė- Augustavas (KL) 04.25 28,00 EUR/ 96,68 LTL
Paryžius – Amsterdamas- Liuksemburgas (G) 04.25-05.01 322,15 EUR/ 1112,32 LTL
Paryžius- Beniliuksas (G) 04.25-05.02 373,15 EUR/ 1288,41 LTL
Romantiškasis Paryžius ir linksmasis Disneilendas (6 d./ 3n.) (T) 04.26-05.01 260 EUR/ 897,73 LTL
Šiaurės Italijos perlai ir poislis prie Adrijos jūros (7 d. / 6 n.) (E) 04.27-05.03 254 EUR/ 877,01 LTL
Praha- Viena- Budapeštas- Ėgeris: žaviosios Europos sostinės (T) 04.29-05.03 225 EUR/ 776,88 LTL
Praha- Viena- Budapeštas (G) 04.29-05.03 169,15 EUR/ 584,04 LTL
Čekijos Moravija ir pietų Bohemija (G) 04.29-05.03 194,37 EUR/ 671,12 LTL
Čekų Rojus- Kutna Hora- Karlšteinas- Karlovy Varai- Praha (G) 04.29-05.03 177,65 EUR/ 613,39 LTL
Saksonijos Šveicarijos gamta- Meisenas- Berlynas- Drezdenas (4 dienos/ 3 nakvynės) (T) 04.30-05.03 195 EUR/ 673,30 LTL
Saksonijos pilys, miestai ir Harco kalnai (G) 04.30-05.03 190,07 EUR/ 656,27 LTL
Čekiškoji ir saksonijos Šveicarija (G) 04.30-05.03 152,15 EUR/ 525,34 LTL
vengrija husarai  rest turas 124 viktoro praha
KELIONĖS AUTOBUSU: GEGUŽĖS  IR BIRŽELIO MĖNESĮ
Vokietijos pramogų parkai (Gr.) 04.01-04.04 711,00 LTL/ 205,92EUR
Saksonijos Šveicarija (Gr.) 04.01-04.04 549,00 LTL/ 159,00EUR
Amžinoji Italija (Gr.) 04.02-04.09 1389 LTL/ 402,28EUR
Šiaurės Italija (Gr.) 04.18-04.25 867,00 LTL/ 251,10EUR
Klasikinė Italija (G) 04.18-04.24 1171,02 LTL/ 339,15EUR
Gėlių paradas Olandijoje (7 dienos) (Gr.) 04.20-04.26 1289,00 LTL/ 373,32EUR
Gėlių paradas Olandijoje (6 dienos) (Gr.) 04.21-04.26 1083,00 LTL/ 313,66EUR
Baltijos kruizas (G) 05.01-05.04 220,15 EUR/ 760,13 LTL
Žemutinė Silezija (G) 05.01-05.03 125,10 EUR/ 431,95 LTL
Talinas- Saremos sala (2 dienos) (G) 05.01-05.02 105,73 EUR/ 365,06 LTL
Talinas- Saremos sala- -Ryga- Rundalė (G) 05.01-05.03 109,65 EUR/ 378,60 LTL
Gražiausi Europos sodai- pavasario žiedų ir grožio simfonija (T) 05.01-05.05 275 EUR/949,52LTL
Varšuva- Čenstachova- Krokuva- Velička (3 d./2n.) (T) 05.01-05.03 135 EUR/466,13 LTL
Zakopanė – Krokuva- Velička (3d./2 n.) 05.01-05.03 135 EUR/ 466,13 LTL
Po Žemaitijos Nacionalinį parką (KL) 05.02 24,00 EUR/ 82,87 LTL
Klasikinė Italija (G) 05.02-05.08 356,15 EUR/ 1229,71 LTL
Graikija (12 dienų pažintinė- poilsinė) (G) 05.02-05.13 424,15 EUR/1464,51 LTL
Stebuklingi Europos sodai (5 dienos/4 nakvynės) (E) 05.06-05.10 297 EUR/1025,48 LTL
Neatrastoji Lenkijos- Vokietijos Pomeranija 05.08-05.10 111 EUR/ 383,26 LTL
Lietuviškoji Venecija (KL) 05.09 23,00 EUR/ 79,41 LTL
Varšuva- miestas feniksas (KL) 05.09 34,00 EUR/ 117,40 LTL
Paryžius- Amsterdamas- Liuksemburgas (G) 05.09-05.15 1112,32 LTL/ 322,15EUR
Paryžius- Beniliuksas (G) 05.09-05.16 1288,41LTL/ 356,15EUR
Graikija (12 dienų pažintinė- poilsinė) 05.09-05.20 424,15 EUR/1464,51 LTL
Pietų Kroatija (9 dienų pažintinė- polsinė)(G) 05.09-05.17 279,65 EUR/ 965,58 LTL
Gražiausi Europos sodai- pavasario žiedų ir grožio simfonija (T) 05.13-05.17 275 EUR /949,52LTL
Viena- Zalcburgas- Miunchenas- Praha (G) 05.13-05.17 848,18LTL/ 245,65EUR
Viena- Zalcburgas- Austrijos Alpės (G) 05.13-05.17 789,48LTL/ 228,65EUR
Varšuvos panoramos ir karališkieji parkai (KL) 05.16-05.17 67,00 EUR/231,34 LTL
Graikija (9 dienų pažintinė- poilsinė) (G) 05.16-05.24 339,15 EUR/1171,02 LTL
Kroatija (8 dienų pažintinė- poilsinė) (G) 05.16-05.23 262,65 EUR/ 906,88 LTL
Toskana- kitokia Italija (pažintinė- poilsinė) (G) 05.16-05.23 322,15 EUR /1112,32 LTL 
Klasikinė Italija (G) 05.16-05.22 356,15 EUR/ 1229,71 LTL
Serbija- Vengrija (G) 05.20-05.24 672,09LTL/ 194,65EUR
Viena – Budapeštas- Dunojaus vingis (G) 05.20-05.24 642,74LTL/ 186,15EUR
Budapeštas- Dunojaus vingis- Ėgeris (G) 05.20-05.24 642,74LTL/ 186,15EUR
Slovakijos Tatrai- Budapeštas- Dunojaus vingis (G) 05.20-05.24 642,74LTL/ 186,15EUR
Kuršių Nerija- vėjų ir jūros karalystė (KL) 05.23 60,00 EUR/207,17 LTL
Graikija (9 dienų pažintinė- poilsinė) (G) 05.23-05.31 379,05 EUR/1308,78 LTL
Lenkijos gotikos perlas- Torūnė (KL) 05.23-05.24 70,00 EUR/ 241,70 LTL
Pietų Kroatija  (9 dienų pažintinė- poilsinė) (G) 05.23-05.31 279,65 EUR /965,58 LTL
Štirijos pilys- Austrijos Alpės (G) 05.23-05.28 965,58 LTL / 279,65EUR
Šveicarija (G) 05.23-05.30 1552,55LTL/ 449,65EUR
Lietuviškoji Venecija (KL) 05.30 23,00 EUR/ 79,41 LTL
Balstogė- Suprasalė- Augustavas (KL) 06.06 28,00 EUR/ 96,68 LTL
Po Žemaitijos Nacionalinį parką (KL) 06.20 24,00 EUR / 82,87 LTL
Disneilendas- Asteriksas (7 dienos/ 6 nakvynės) (E) 06.21-06.27 356 EUR/1229,20 LTL
Heidės parkas ir Holivudo filmų parkas (5 d./4n.) (E) 06.24-06.28 246 EUR/849,39 LTL
Europa Park- Vokietijos pramogų parkas Nr.1 (6 d./ 5 n.) (E) 06.24-06.29 269 EUR/ 928,80 LTL
Close