kelionėsKai kalbama apie keliones, terminai pigi ir gera nebūtinai turi prieštarauti vienas kitam. Kiekvienais metais kelionių organizatoriai įvairiose diskusijose ar klientų pasisakymuose išgirsta nemažai tokių pasvarstymų. Jie teigia, jog tai turi teigiamą poveikį, nes bet kokia diskusija veda prie vieno tikslo – kaip išsirinkti pigią, įdomią ir saugią kelionę.

Kelionių organizatoriai vienbalsiai pritaria teiginiui, jog keliautojai, dar prieš rinkdamiesi kelionę, turi atsakingai ir sąžingai nuspręsti, kokia išvykos jiems priimtiniausios: pažintinės kelionės, savaitgalio kelionės, poilsinės kelionės ir kt. Variantų bet kurioje kelionių agentūroje rasite išties nemažai. Jeigu esate nepatyrę keliautojai, pravartu apsilankyti kelionių agentūroje. Profesionalų pasiūlyti kelionių variantai gali pasufleruoti puikią išvykos idėją, apie kurią, galbūt, patys nė nesusimąstėte.

Jeigu jūsų prioritetas – ramus ir pasyvus poilsis, rinkitės pigios kelionės viskas įskaičiuota. Tai yra itin dažnas pasirinkimas, kai žmonės nori išskirtinai poilsinės kelionės. Daug laiko praleisite viešbutyje, kur jums pasiūlys įvairias pramogas: SPA, vandens kalnelius, animaciją ar norimo žanro filmų peržiūrą, ramų poilsį su kokteiliais prie baseino ir kt. Tokias keliones, kaip taisyklė, labai dažnai renkasi kelionių agentūrų klientai, kurie atostogauti vyksta su visa šeima. Beje, šioje kategorijoje labai populiarios pigios kelionės į Turkiją.

Norintiems pažinti išsirinktą šalį ir trokštantiems judresnės išvykos, siūlomos įvairios pažintinės kelionės. Norėdami kuo tiksliau apskaičiuoti kelionės trukmę ir išlaidas, sudarykite savo planą, kiek planuojate laiko skirti poilsiui ir kiek pažintinėms išvykoms. Verta žinoti, jog pažintinės kelionės dažnai kainuoja šiek tiek brangiau nei vien poilsinės išvykos. Na, nebent, poilsiui pasirinksite itin prabangų viešbutį. Pažintinėje kelionėje teks skirti dalį pinigų pervežimams, ekskursijos gidams, įėjimo mokesčiams įvairiuose objektuose ir kt. Tačiau, kaip teigia tokių kelionių gerbėjai, patirti įspūdžiai atperka bet kokias išlaidas. Be to, visuomet galima rasti ir pigesnių alternatyvų.

Kalbant apie pigesnius variantus, reikia paminėti degančias keliones. Dar kitaip jos dažnai vadinamos paskutinės minutės kelionėmis. Kaip teigia kelionių agentūros Guliverio kelionės darbuotojai, degančios kelionės skelbimai turi labai didelę paklausą ir pasiūlymai dažnai išgraibstomi akimirksniu. Dažnai nutinka taip, jog priartėjus vienos ar kitos kelionės datai, vieni klientai atsisako užsakymo arba tiesiog ne visi bilietai būna išpirkti. Tuomet kelionių agentūros tokias išvykas parduoda vos ne už perpus mažesnę kainą. Tai tikrai puikus būdas pasinaudoti tokiu pasiūlymu, jeigu išvykti į vieną ar kitą šalį riboja finansinės galimybės.

Kelionės kaina yra tikrai aktuali tema ne vienam aistringam keliautojui. Pasaulis juk toks platus, o pamatyti norisi daug. Nusiminti neverta. Kelionės išsimokėtinai yra tikrai dažnas reiškinys ne vienoje kelionių agentūroje. Tad jeigu neturite kantrybės taupyti svajonių kelionei arba tiesiog nekantraujate kažkuriuo metų sezonu nuvykti į kažkurią šalį, pasinaudokite tokiu pasiūlymu. Patirtais įspūdžiais galėsite mėgautis dar ilgai, o sumokėti už visą kelionę galėsite nedidelėmis įmokomis per mėnesį.

Pastaruoju metu tampa vis populiaresnės savaitgalio kelionės. Dėl didelio darbų srauto dažnas žmogus tiesiog neturi galimybės suorganizuoti poros savaičių atostogas kelis kartus per metus. Tačiau tik geras ir kokybiškas poilsis gali garantuoti produktyvų darbą. Puiki išeitis pailsėti ir atgauti jėgas – išvykti savaitgaliui į kitą šalį. Reaguodamos į tokius klientų poreikius, kelionių agentūros paruošia nemažai tokių pasiūlymų. Tereikia tik išsirinkti kokią šalį norite aplankyti ir kreiptis į savo pamėgtą ar draugų rekomenduotą kelionių organizavimo įmonę.