Koks turi būti saugus ir sklandus krovinių pervežimas? Patyrę, savo darbą išmanantys vairuotojai, įpratę dirbti net ekstremaliomis situacijomis visą parą, moderni krovinio stebėjimo įranga yra tie garantai, kurie užtikrina visokeriopą saugumą. Savo krovinio buvimo vietą Jūs galėsite nuolatos sekti ir stebėti. Sužinokite daugiau apie pervežimams naudojamą įrangą skaitydami šį straipsnį.

Krovinių stebėjimas realiu laiku

Vaizdo stebėjimo kameros ir sekimo įranga leidžia sekti kelionę realiu laiku. Tai padeda žinoti krovinio buvimo vietą visą parą ir apytikslį laiką, kada jis pasieks kelionės tikslą. Stebėdami krovinius galėsite būti užtikrinti, jog jie yra saugūs ir galėsite daug lengviau planuoti pervežimus. Vykdomi tiek pilnų, tiek dalinių krovinių pervežimai net ir į labiausiai nuo Lietuvos nutolusias pasaulio šalis, įskaitant visą Europą ir didžiąją dalį Azijos bei dar toliau.

Optimalios krovinių gabenimo sąlygos

Moderniuose vilkikuose pasirūpinta viskuo, ko reikia Jūsų gabenamo krovinio saugumui, sudarytos optimalios pervežimo sąlygos. Reguliuojama temperatūra, ventiliacija, specialūs šaldytuvai, apsaugos sudaro galimybes gabenti ne tik paprastus, bet ir sunkiai transportuojamus ar net pavojingus, dužius krovinius. Per daug metų sukaupta įmonės patirtis – tai garantas, jog Jums bus pasiūlyti patys geriausi sprendimai atsižvelgiant į konkrečią situaciją.

Būkite užtikrinti, jog Jūsų kroviniai saugiai pasieks kelionės tikslą!

Dagiau informacijos rasite čia: https://transekspedicija.lt/