Laikant naminius gyvūnus svarbu pasirūpinti ne tik jų sveikata, bet ir higiena bei gražia išvaizda. Veterinarijos klinikoje atliekamos procedūros leis užtikrinti gerą naminių gyvūnų higieną, kas turi nemažai įtakos ir sveikatai bei ligų prevencijai. Be įvairių higienos procedūrų, ne mažiau svarbu atlikti kraujo tyrimus, kurie suteikia daug informacijos apie augintinio sveikatą. Sužinokite apie patyrusių specialistų teikiamas paslaugas ir nepamirškite pasirūpinti savo augintiniais.

Profilaktinė priežiūra ir tyrimai

Kiekvienam augintiniui reikalinga profilaktinė priežiūra, kuomet atvykus į veterinarijos kliniką veterinaras apžiūri Jūsų augintinį, įvertina jo būklę ir duoda konkrečius patarimus. Apsilankyti pas veterinarą naudinga keletą kartų per metus, arba bent kartą per metus. 

Labai rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus, ypač tuomet, kai pastebimi tam tikrų ligų simptomai. Galimi skirtingo tipo kraujo tyrimai priklausomai nuo poreikių, taip pat šlapimo tyrimai siekiant nustatyti įvairius susirgimus.

Grožio paslaugos naminiams gyvūnams

Laikui bėgant, naminiai gyvūnai išsipurvina, apželia plaukais, užauga per dideli nagai, gali rastis tam tikrų sveikatos sutrikimų, nemalonūs kvapai. Visu tuo būtina pasirūpinti ir palaikyti švarą. Teikiamos nagų karpymo ir ausų valymo paslaugos, kirpimo paslaugos, bendrinė profilaktinė apžiūra. Patyrę veterinarai pasirūpins, kad Jūsų augintiniai būtų ne tik sveiki, bet taip pat gražūs ir tvarkingi.

Daugiau apie teikiamas naminių gyvūnų priežiūros paslaugas rasite: https://www.greitojizirafa.lt/