Tvarkant būstą dažnai apeiti nepavyksta ir lubų, kurios gali pradėti trupėti – atsilupinėja dažai, o lubos tampa nebeestetiškos ir gadina bendrą kambario vaizdą. Tokiais atvejais galima tvarkyti jas įprastu būdų lyginant ir dažant, tačiau šiuolaikiniai sprendimo būdai gali būti taip pat labai patrauklūs variantai. Pavyzdžiui, įtempiamos lubos – tai gana naujas būdas džiaugtis itin dailiomis lubomis, kurios ne tik puikiai atrodo, bet pasižymi ir daugeliu kitų privalumu. Vienas didžiausių iš jų yra greitas tokių lubų montavimas, todėl nereikia ilgą laiką dorotis su dulkėmis ir ilgai laukti kol kambarys vėl atrodys puikiai. Sužinokite priežastis kodėl verta pasirinkti įtempiamas lubas.

Kalbant apie įrengimą, jis dažnai užtrunka vos kelias valandas, tad per dieną jau galima džiaugtis nauju kambario įvaizdžiu. Taip pat nereikia iš kambario išnešinėti jokių baldų, vienintelis dalykas ką pravartu padaryti – išnešti augalus ar kitus daiktus, kuriems gali pakenkti karštis. Plėvelė kuri būna įtempiama, turi būti pakaitinama, todėl kai kuriems daiktams šiluma gali nepatikti. Visa kita kambaryje gali likti kaip buvo, todėl nereikės skirti daug laiko susitvarkyti, kai darbai bus baigti.

Įtempiamos lubos taip pat yra labai lygios, kas atrodo itin puikiai. Jos negali įtrūkti, ant jų neatsiranda jokių dėmių ir nebūna nelygumų. Nesvarbu ar pasirinksite kokia nors nuotrauką, paveikslėlį ar tiesiog paprastas vienspalves lubas, jos vis tiek atrodys idealiai. Taigi, greitas įrengimas ir tobula išvaizda jau atrodo labai geras variantas, kuris turėtų džiuginti ne vieną.

Plėvelė naudojama lubos yra sertifikuota, todėl nekenkia sveikatai. Žinoma, tai galioja tais atvejais kai pasirenkama kokybiška plėvelė. Galima susidurti su žmonėmis, kurie nori apgauti ir parduoda ne sertifikuota, padirbtą plėvelę, kuri netarnauja taip ilgai kaip tikroji ir nežinia kaip yra pagaminta, todėl gali kenkti sveikatai. Taigi, visuomet reikia labai saugotis. Norint, kad įtempiamos lubos būtų kokybiškos, tenka dėmesį atkreipti į daugelį kriterijų, įskaitant gamintojus, plėvelės sertifikatą, kokybę bei pagaminimo šalį. Įprastai tikrosios plėvelės gaminamos Europoje, o padirbtos Kinijoje. Kokybiška plėvelė užtikrina ir puikų atsparumą drėgmei. Jei jūs galvojate apie įtempiamas lubas, jomis pasirūpinti gali https://www.lubunamai.lt/ specialistai.