Gerbiamo amžiaus senjorai dažnai susiduria ne tik su įvairiais fizinės, bet ir psichinės sveikatos sunkumais: nerimu, atminties sutrikimais, kitomis problemomis. Visam tam lengviau įveikti dirba patyrę senjorų psichologai, turintys kompetencijos padėti įvairiais gyvenimo atvejais. Jeigu susiduriate su sunkumais – kreipkitės pagalbos į specialistus. Šiame straipsnyje sužinosite, kada vertėtų kreiptis bei atrasite daug patikimų skirtingos srities specialistų.

 

Pagalba įvairiais atvejais

 

Kreipkitės tuomet, kai susiduriate su šiais sunkumais:

 

  • atminties sutrikimais;
  • kalbėjimo sutrikimais;
  • depresija, nerimu, prastomis nuotaikomis;
  • psichologine įtampa, kurią sunku paleisti;
  • skaudžiomis netektimis;
  • daugeliu kitų atvejų.

 

Jūsų paslaugoms dirba skirtingų sričių profesionalūs specialistai, vedami įvairūs mokymai grupėse ir individualios konsultacijos. Pagal patiriamos problemos pobūdį, galite užsirašyti pas psichologą, psichiatrą, psichoterapeutą, socialinį darbuotoją, kitus specialistus. 

 

Senjorams vyksta emocinio intelekto lavinimo mokymai, kognityvinė elgesio terapija, veikia logopedo kabinetas, atliekami įvairūs laboratoriniai tyrimai ir teikiamas medikamentinis psichikos ligų gydymas. 

 

Užsiėmimai galimi individualiai arba grupėse. Viskas pagal Jūsų poreikius ir tada, kai labiausiai reikia! Individualūs užsiėmimai – puikiausia išeitis, kuomet norite konfidencialumo, tačiau ne ką mažiau vertingi pokalbiai grupėse, kurie padeda praplėsti akiratį bei pasisemti naujos patirties.

 

Jeigu neturite galimybės atvykti – galimos konsultacijos internetu. Tai itin patogus būdas, kuomet nereikia niekur vykti iš namų, todėl galėsite saugiai ir patogiai pasinaudoti specialisto pagalba.

Daugiau apie teikiamas psichologines paslaugas rasite: https://asklinika.lt/