Sėdmaišis – idealus sprendimas kiekvienam, kuris nedėdamas daug pastangų, nori susikurti itin jaukią bei patogią poilsio erdvę. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad dauguma žmonių vis dar galvoja, kad sėdmaišis – vientisas elementas. Iš tiesų, sėdmaišiai gaminami iš įvairių sudėtinių dalių ir neabejotinai viena svarbiausių yra sėdmaišių granulės. Tad  kviečiame apie jas sužinoti daugiau. 

Kiek granulių reikia vienam sėdmaišiui?

Jei manote, kad visiems sėdmaišiams reikia vienodo kiekio granulių, labai klystate. Iš tiesų tai, kiek bus sunaudota granulių, priklausys nuo to, koks yra gaminio dydis. Taigi, priklausomai nuo sėdmaišio dydžio, gali prireikti nuo keliasdešimt iki net kelių šimtų litų granulių. 

Ar galima įsigyti granulių papildymui?

Nereikia ir sakyti – sėdmaišis yra vienas iš tų gaminių, kuris šiaip jau gali tarnauti labai ilgai (žinoma, jei tik atsakingai laikysitės tam tikrų taisyklių). Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad ilgainiui sėdmaišiai  praranda savo pirminę būklę bei formą, tad ir sėdėti ant jų darosi nebe taip jau ir patogu. Yra daug būdų, kaip atnaujinti sėdmaišius bei paversti juos patogesniais, tačiau vienas efektyviausių – užpildymas naujomis granulėmis. Užpildymui skirtų granulių šiandien tikrai nėra sudėtinga įsigyti – greitai bei patogiai tai galite padaryti internetu, pasirinkite pageidaujamo tipo granules bei reikalingą jų kiekį.

Ką dar svarbu žinoti apie granules? 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad svarbu žinoti ir dar kelias detales. Visų pirma, atminkite, kad kuo didesnis yra granulių tankis (tuo jos sunkesnis bei brangiau kainuoja), tačiau tuo pat metu jos ilgiau išlaiko savo formą, tad taip greitai nesusiguli. Tad ir jomis užpildytas sėdmaišis ilgiau išlaikys puikią formą bei garantuos itin kokybišką poilsį. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad kai kurie sėdmaišiai yra užpildomi degimui atspariomis granulėmis. Tai yra puikus pasirinkimas, norint sudaryti gaisro plitimui nepalankias sąlygas.

Na, o nusprendusiems jau turimus sėdmaišius užpildyti naujomis granulėmis, derėtų pirmiausia pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės išsirinkti tinkamiausias ir suteiks daug naudingų patarimų, kaip naudotis sėdmaišiu, kad jis savo puiki pirminę išvaizdą išlaikytų dar ilgai.