Ar žinojote, kad namų sienų spalvos gali lemti Jūsų nuotaiką? Tikrai taip. Vieni atspalviai labiausiai tinka tokiuose kambariuose, kur reikalinga erdvė poilsiui, o kitos spalvos – aktyvina, tad jos dažniausiai pasirenkamos darbo kambariuose. Sienų spalvos ir interjeras turi labai glaudų santykį, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių sutinka sumokėti dizaineriams, kad jie tik rastų tokias spalvas, kokios labiausiai tinka konkrečiuose namuose.

Žinoma, svarbų derinimas tai yra menas, tačiau bus geru menininku – viskas gana paprasta.

  1. Dažniausiai švelnesnes sienos savininkai, kurie nori, kad jų kambarys būtų kuo jaukesnis, renkasi tokius kambarius, kuriuose dominuoja pasteliniai atspalviai. Tai yra puikus pasirinkimas, kadangi tokių spalvų kambariai dažniausiai netik jaukūs, tačiau taip pat ir ramina, o juk būtent tam ir reikalingi namai, kurie yra saugiausia vieta žemėje.
  2. Ryškios spalvos dažniausiai tinka tokiuose kambariuose, kurie yra skirti tam tikroms veikloms. Pavyzdžiui, darbo kambariui, taip pat ir svetainė, kurioje labai dažnai užsiimama kenkia nors aktyvesne veikla. Geriausia, kad ne visos patalpos sienos būtų ryškios kadangi tai gali gana erzinti. Tačiau bent jau dvi iš keturių – geras pasirinkimas.
  3. Tiems, kurie nori, kad jų kambaryje būtų juodos sienos – siūlome dar kartą pagalvoti. Žinoma, kai kuriais atvejais tokie ryškūs sprendimai gali atrodyti labai unikaliai, tačiau jie tikrai veikia ir žmogaus savimonę, tad įvertinkite, ar Jums tinka, kad nuotaika visada bus kiek prislėgta. Juk spalvos – tai kuria. Jeigu, visgi, juoda vis tiek labai artima – tokiu atveju siūlome integruoti jos komponentus, baldus, tačiau tik ne sienas.
  4. Kambariuose, kuriuose yra šviežiai žalia spalva, dažniausiai yra labai jauku, taip pat dažniausiai tokie kambariai skirti poilsiui. Paprasčiausiai teigiama kad žalia spalva ramina. Štai todėl siūlome derinti šviesias sienas greta žalių baldų, kurie sukuria nuostabią visumą miegamojo patalpoje.
  5. Žinoma, taip pat reikalingas ir geometrinių figūrų derinimas, tiksliau, jų akcentai, kurie taip pat neturėtų puošti visų sienų, tačiau bent jau dalinai kurias nors – galėtų.

Svarbiausia, kad namuose būtų tokios spalvos, kokios labiausiai patinka Jums. Tokiu atveju namai atrodys puikiai, galiausiai, juose bus labai gera būti.