Suknelės apkūnioms: kokias rinktis, kad atrodytumėte liekniau?

Juodos suknelės apkūnioms

Suknelės apkūnioms šiandien sudaro iš tiesų nemažą pasirinkimą, tad galima rinktis atsižvelgiant įvairius kriterijus. Taigi, jei norite atrodyti lieknesnės, tai tinkamai parinkta suknelė, gali užtikrinti šį efektą. Taigi, šiandien atsakysime į klausimą: kokios suknelės apkūnioms turėtų būti pasirenkamos, jei norite atrodyti lieknesnės?

Suknelė su vertikaliais dryžiais

Dauguma galvoja, kad dryžiai bet kuriai suknelei suteikia puošnumo bei išskirtinumo. Ir iš tiesų – dryžuota suknelė atrodo iš tiesų puošniai bei išskirtinai, tačiau reikėtų nepamiršti ir dar vieno dalyko – tinkamai parinkta suknelė su dryžiais, gali jus liekninti. Tad, kad išgautumėte tokį efektą, reikėtų rinktis suknelė su vertikaliais dryžiais. 

Storesnio audinio suknelė

Jei siekiate atrodyti liekniau, vertėtų rinktis ne apties ploniausio, tačiau šiek tiek storesnio audinio suknelę.

Laisvai krintanti suknelė

Siekiančioms paslėpti figūros netobulumus ir norinčioms atrodyti liekniau, verta rinktis laisvai krintančias sukneles. Be to, tokio stiliaus suknelės žavingai plevėsuoja ir sukuria vasarišką, žaismingą ir nerūpestingą įvaizdį.

Tamsių arba ryškių spalvų suknelė

Verta pakalbėti ir apie spalvas: jei norite atrodyti liekniau, tokiu atveju ideali tiks tamsių ar ryškių spalvų juodos suknelės apkūnioms

Stambios gėlės ar dekoro elementai

Lieknai atrodysite ir tuo atveju, jei rinksitės sukneles, kurios būtų puoštos stambiomis gėlėmis ar dideliais dekoro elementais. 

Taigi, jei svarbi šventė artėja, o atsikratyti nereikalingų kilogramų taip ir nesuspėjote, dėmesį verta atkreipti į tai, kad dar tikrai ne viskas prarasta – egzistuoja daugybė sprendimų, kaip atrodyti liekniau. Tai padaryti padės ir tinkamai parinktos suknelės apkūnioms. Jei rinksitės suknelę, kuri bus laisvai krintanti; tamsios ar ryškios spalvos; storesnio audinio; puošta stambiomis gėlėmis ar masyviais dekoro elementais; o, galbūt, vertikaliai dryžuota, tokiu atveju, galite būti tikra – atrodysite lieknesnė. Žinoma, nepamirškite ir dar kelių svarbių taisyklių, kuris padės sustiprinti šį efektą. Jei  rinksitės aksesuarus, tai jie turėtų būti masyvūs ir vienspalviai, puikiai tiks ir bateliai storesniu kulnu ar basutės lygiu padu. Jei vietoje delninės rinksitės rankinę, tai ji turėtų būti kuo didesnė arba puošta masyviais dekoro elementais. Na, o svarbiausia gera nuotaika ir šypsena – tai gražiausi bet kurio įvaizdžio akcentai.

Close