Renkantis virtuvės baldus reikia nuspręsti, kaip turi atrodyti bendras kambario vaizdas. Geriausias variantas šioje situacijoje tai kreiptis į specialistus ir pasitarti kaip gražiai sutvarkyti jūsų virtuvės kambarį. Praktiškai kiekviename mieste lengvai susirasite interjero dizainerį. Taip pat kai kurie baldų gamintojai turi įmonėse darbuotojus, kurie yra šios srities profesionalai. Jie gali lengvai sugalvoti, kaip turi atrodyti jūsų virtuvės baldai. Kalbėdamiesi su klientais išsiaiškinome, kad nemaža dalis žmonių  nelabai supranta, kad pagal užsakymą gaminami baldai nėra itin brangūs. Vis gi nemaža dalis vartotojų ieško pigesnių ir standartiškai gaminamų baldų. Aišku, tai nėra blogas pasirinkimas. Tačiau virtuvėje mes praleidžiame tikrai daug laiko, todėl geriausia būtų pasirūpinti, kad šiame kambaryje būtų viskas sutvarkyta pagal jūsų norus. Virtuvės baldai gaminami tiek Kaune, tiek Klaipėdoje ar Vilniuje tačiau reikia suprasti, kad renkantis kompaniją būtina protingai išanalizuoti komercinius pasiūlymus ir tik tuomet pasirinkti kažkurį variantą.

virtuvės baldai virtuvės baldai

Virtuvės baldai, svetainės baldai ir kaip išsirinkti spalvas?

Dažnas spalvų pasirinkimui skiriame pakankamai dėmesio, tačiau ne visada įvertiname, kad kiekviena spalva mus atitinkamai veikia. Ryškios spalvos gražiai atrodo, tačiau ar tai praktiška? Juk kiekvieną dieną reikės  būti šioje patalpoje ir ar tokios spalvos nepradės erzinti jūsų? Vis gi specialistai rekomenduoja rinktis pastelines spalvas. Geriausia tai, kas pasitvirtino jau ne vienerius metus. Balta, pilka, šviesiai ruda ir kitos panašios spalvos yra geresnis pasirinkimas nei raudona, oranžinė ir t.t. Tiesiog, ramios spalvos mus nuteikia teigiamai, o ryškios spalvos gali vieną dieną veikti kaip stimulas, tačiau kitą dieną, kaip dirgiklis. Todėl statistika rodo, kad vis dėl to protingiau orientuotis į tai, kas mums tinka kasdienai.

Kodėl baldai sėkmingai gaminami Lietuvoje?

Tikrai pasitaiko atveju, kada klientai nesupranta, kaip tokioje mažoje valstybėje gali išsilaikyti baldų gamybos įmonės. Juk atrodo, kad baldus perkame itin retai, todėl susidaro įspūdis, kad rinkoje yra iš tiesų labai mažai klientų. Tačiau praktikoje yra viskas kiek kitaip. Tie baldų pardavėjai, kurie profesionaliai gamina baldus  visada turi daug užsakymų. Į juos kreipiasi klientai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Lenkijos ar Norvegijos. Jau ne vienerius metus Lietuviška produkcija sėkmingai parduodama vakarų Europoje. Kokybiškai pagaminti virtuvės baldai yra visur vertinami. Nereikia būti aukščiausio lygio rinkos analitikui, kad pamatytumėte, jog Lietuvoje gaminama įvairi kokybiška produkcija. Reikia pagirti verslininkus už tai, kad jie sugeba pardavinėti produkciją tarptautinėje rinkoje. Taigi, virtuvės baldai pagal užsakymą yra tikrai protingas pasirinkimas, nes kiekvienas klientas gauna individualiai jam pritaikytą sprendimą.