Kiekvienais metais sparčiai daugėja kompanijų, kurios siūlo profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas, tačiau tik nedidelė dalis įmonių yra iš tiesų profesionalios. Jeigu peržiūrėtume tokių įmonių darbuotojų išsimokslinimą, tai pamatytume, kad ne visi darbuotojai turi aukštąjį išsilavinimą. Taip yra todėl, kad augant buhalterių poreikiui, natūraliai mažėja profesionalų. Tačiau gera žinia yra tai, kad net ir tokioje konkurencingoje rinkoje yra nemaža dalis stiprių specialistų. Buhalterine apskaita yra atliekama itin profesionaliai, laikantis visų kokybės standartų. Jeigu sugalvosite, kad jūsų kompanijai reikalinga naują profesionalų komanda, tuomet drąsiai jų ieškokite. Lietuvoje tokių įmonių nėra daug, tačiau jų ir nereikia labai daug. Visiškai suprantama, kad rinkoje turi būti ir kompanijų, kurios paslaugas atlieka prasčiau. Taip mes suprantame, kurios paslaugos yra itin kokybiškos. Dar vienas svarbus kriterijus ieškant buhalterinių paslaugų kompanijos yra tai, kad norint užsisakyti kokybiškas buhalterinės apskaitos paslaugas reikia kreiptis ne į vieną įmonę. Protingiausia, vienu metu išsiųsti dešimt ar penkiolika užklausų. Taip jūs gausite daug komercinių pasiūlymų ir iš jų galėsite išsirinkti geriausia kompaniją. Kiekviena įmonė dirba skirtingomis kainomis. Vieni orientuojasi į dideles įmones, kiti į vidutinius verslus. Natūralu, kad norint dirbti su didelėmis kompanijomis, reikia turėti kur kas daugiau kompetencijos.

Kiek kainuoja profesionalios buhalterinės paslaugos Vilniuje?

Jeigu ieškosite tokių paslaugų Vilniaus mieste, tai tikrai nustebsite, kad čia galima rasti įmonių, kurios siūlo paslaugas už labai geras kainas. Kiekvienas klientas gali užsisakyti tokias paslaugas. Daugelis kompanijų, net leidžia nemokamai išbandyti savo paslaugas. Taip jūs suprantate, kad paslauga atliekama itin profesionaliai ir atitinkamai užsimanote tokių paslaugų. Dažniausiai buhalterinės apskaitos paslaugos kainuoja nuo šimto eurų per mėn. Viskas priklauso nuo daugelio aspektų. Dažniausiai klientai ieško pigių paslaugų, tačiau nori, kad paslaugos būtų atliekamos itin kokybiškai. Suprantamas noras, juk ataskaitas teikiame mokesčių inspekcijai, todėl reikia viską atlikti laiku ir be jokių klaidų.

Verslininko patarimai pradedantiesiems

Sugalvojus užsakyti tokias paslaugas reikia pirmiausia pasidomėti, kiek jos realiai gali kainuoti? Kartais net apsimoka dirbti su kompanija tarkim iš Kauno. Taip yra todėl, kad įmonių paslaugų kainos yra labai skirtingos, o Lietuva maža. Taigi, ieškokite geriausio varianto. Niekada neskubėkite pasirašyti buhalterinių paslaugų sutartį. Juk realiai viskas priklauso nuo daugelio faktorių. Gali būti, kad buhalterine apskaita bus atlikta už gerą kainą, tačiau buhalterinių paslaugų kompanija įsipareigoja atlikti gana mažai darbo.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *